HAKKIMDA


Merhabalar,
Öncelikle sitemize hoş geldiniz…
Gezmeyi, okumayı ve yazmayı çok sevmem dolayısı ile şu an sizlerleyim. Yazılarımı sizlere Gezi Notlarım, Kitaplar, Tarihte Bugün, Genel Kültür başlıkları altında sunuyorum.
Daha önceleri sadece bir hobi olan gezmeyi bir tutku haline getirip gezerken edindiğim tecrübeleri, gezmek isteyenlere bu yolun püf noktalarını aktarma fikrimi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum.
-GeziNotlarım başlığı altında, ülkemizin güzelliklerini ve kültürel zenginliklerini, gezip gördüğüm yerleri ve yolculuklarımda edindiğim tecrübelerimi anlatıyorum.
-Kitaplar başlığı altında, okuduğum kitapları ve yeni keşfettiğim bir dünya eseri sizlere tanıtıyorum.
-Yaşamdan başlığı altında, hayata dair öğrenilmesi gereken ve sizlerin hayatını kolaylaştıracak  pratik bilgileri aktarıyorum.
-TarihteBugün başlığı altında, dünyamız ve ülkemiz açısından benim de önemli gördüğüm gün ve olayları araştırarak sunuyorum.
Tozlu Ayna olarak; gezmeyi, gezdikçe yeni tecrübeler edinmeyi ve edindiğimiz bu tecrübelerin ışığında sizlerin de hayatına küçük dokunuşlar yapmayı amaç ediniyoruz. Bu amacımız doğrultusunda çalışmaktayız. Sizleri de bu güzel ailenin içinde her zaman görmekten şeref duyacağız.
Sevgiyle, mutlulukla, güzel günlerde kalın…
TOZLU AYNA

Tozlu Ayna Copyright ©. Blogger tarafından desteklenmektedir.